PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2017/05/01

#19 WYZWANIE - W maju jak w gaju

Witajcie!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, miły, prosty i przyjemny temat majowego wyzwania
i do tego na przekór kwietniowej pogodzie - ciepły, słoneczny i radosny!

Tytuł naszego wyzwania to :

"W maju jak w gaju"Żeby wziąć udział w wyzwaniu należy zgłosić pracę, która została przygotowana samodzielnie i zgodnie z tematem naszego wyzwania. Dozwolone są wszystkie techniki rękodzielnicze i każda forma pracy. Ważne, aby w pracy pojawiły się choć jeden z charakterystycznych dla maja elementów: ptaszek, pąk, gałązka kwitnącego drzewa, kwiatek, trawka czy motyl

jak również charakterystyczne dla maja kolory to: róż, błękit, seledyn, wszystkie pastele i kolory tęczy - wykluczamy więc czernie, granaty i inne, ciemne kolory. Ma być jasno, wiosennie, lekko i radośnie! Może zainspiruje Was któreś z przypadających na maj świątecznych wydarzeń? Pamiętajcie, że chcemy poczuć wiejący z Waszych prac lekki, majowy wietrzyk!

A teraz zobaczcie co przygotowało nasze utalentowane DT:

Ania (Project Gallias) przygotowała radosną, kolorową, wiosenną kartkę z niezwykle zabawnym, kolorowym ptaszkiem i cudownym, czerwonym kwiatem.Magdalena (Majalena) wykonała przepiękną bransoletkę z charmsami! Ponieważ maj kojarzy się z wycieczkami rowerowymi, biedronkami i innymi stworzonkami, które budzą się do życia, to bransoletkę zdobi też ważka, piórka nadające lekkości, zielony, ukwiecony koralik, a nawet w rowerek!Agnieszka (Biała Szafka Agi) przygotowała cudowną, pełną subtelnych odcieni szkatułkę zdobioną metodą decoupage, wewnątrz której ukryta jest wiosna czyli ptaszki, kwiaty i delikatne kolory. Natomiast Monika (Martynkowo 2) inspiruje nas kartką z okazji Dnia Matki - z ptaszkiem o słodkich, pastelowych kolorach.Ewa (PajEwy) wyczarowała album komunijny dla dziewczynki, zdobny w koronki, kwiatki i motylki.


Ola przygotowała radosną, wiosenną karteczkę urodzinową z kolorowymi kwiatami i uroczym napisem:-)****************
Mamy nadzieję, że czujecie się zainspirowane i zasypiecie nas mnóstwem prac i pomysłów!

Czekamy z niecierpliwością, a dla zachęty ogłaszamy, że sponsorem naszego wyzwania jest sklep, który zajmuje się sprzedażą włóczek i akcesoriów do dziergania:
który ufundował bon na zakupy o wysokości 25 zł (wraz z wysyłką - tylko na terenie Polski)!

Do wyboru przecudne kolory włóczki YarnArt Jeans i nie tylko!!! 
Teraz nie pozostaje mi nic innego jak w imieniu naszego DT gorąco zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej zabawie. Nie zapomnijcie najpierw zapoznać się z  Regulaminem naszych wyzwań!
Prace zgłaszajcie proszę do końca maja 2017 roku za pomocą InLinkz, dodając link bezpośrednio do Waszej wyzwaniowej pracy, a nie do całego bloga.

W imieniu całego DT życzę wspaniałej, twórczej zabawy i z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!!


5 comments:

 1. Bardzo fajny temat:) A czy całe drzewko też może brać udział w zabawie?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jak najbardziej! Jeśli praca jest związana z tematem wyzwania i w jakiś sposó do niego nawiązuje to może być całe drzewko, a nawet i cały gaj!!!

   Delete
 2. witaj, cieszę się, że temat przypadł do gustu-oczywiście drzewko (byle nie bożonarodzeniowa choinka) też kojarzy się z wiosną, ptakami itp-a więc do tematu wyzwania pasuje jak najbardziej. pozdrawiam w imieniu DT i czekam na Twoją pracę:-)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...