PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2018/01/03

Nowe projektantki

Witajcie Kochani! 

Z Nowym Rokiem dołączyły do Nas dwie nowe projektantki.

Powitajcie je serdecznie i dodajcie im otuchy,
a już wkrótce dziewczyny będą inspirowały i zachęcały Was do twórczej pracy. 

Miluše Lindovská - będzie przygotowywała dla Was video-tutoriale, które z pewnością się Wam spodobają ;) 

a Ula K. będzie uczyła Was jak tworzyć prace mix-mediowe. 

Zobaczcie co piszą o sobie nasze nowe projektantki. 

***Witam serdecznie, mam na imię Ula.
Scrapuję, decoupage'uję, haftuję, szydełkuję, kocham prace mixed-mediowe. W większości jestem samoukiem. Haft, jak również inne techniki  (szydełko, druty) rękodzielnicze towarzyszą mi od dziecka. W 2014 zaczęłam się interesować scrapbookingiem, który od tamtej pory towarzyszy mi cały czas. Robię kartki, tagi, albumy, przepiśniki, boxy. 
Nie tworzę w jakimś konkretnym jednym stylu. Styl rysuje się sam w zależności od stanu ducha i serca. Znajdziecie u mnie zarówno prace warstwowe na bogato, jak i C&S (Clean & Simple).
Lubię robić nieszablonowe projekty.

blog: https://kulskowo.blogspot.com

***

My name is Miluše and I'm from the Czech Republic. I live in Ostrava near the Polish border. I have two adoult children and a lot of free time, which I mainly devote to creation. This is primarily scrapbooking and mixed-media. I hope that you will enjoy my posts and will be an inspiration for you.

Facebook: https://www.facebook.com/Scrapbooking/
blog: https://art-centrum.blogspot.cz/


Nazywam się Miluše i pochodzę z Czech. Mieszkam w Ostrawie niedaleko polskiej granicy. Mam dwójke dorosłych dzieci i dużo wolnego czasu, który głównie poświęcam na tworzenie.

To przede wszystkim scrapbooking i mixed-media. Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje wpisy, a moje prace będą dla Was inspiracją.


***
W imieniu całego zespołu DIY, 
witamy serdecznie 
życzymy samych sukcesów 
oraz fantastycznych tutoriali
którymi będziecie się z nami tutaj dzielić.

9 comments:

 1. Miło poznać nowe dziewczyn , Ulą znam od dawna i wiem , że robi cudne prace, a koleżanką z Czech a zwłaszcza jej prace z miłą chęcią będę oglądać.
  Powodzenia dziewczyny.

  ReplyDelete
 2. Brawo dziewczyny, już czekam co ciekawego nam pokażecie :)

  ReplyDelete
 3. Dziewczyny, czekamy na Wasze prace! Ulcia- brawo!

  ReplyDelete
 4. Bardzo się cieszymy że nasze szeregi zasiliły dwie pomysłowe, utalentowane i kreatywne osóbki. Witajcie na pokładzie Dziewczyny :-)))

  ReplyDelete
 5. Dziękuję za takie miłe przyjęcie :)

  ReplyDelete
 6. I ja chetnie bede podziwiac prace dziewczyn, gratuluje:)

  ReplyDelete
 7. Gratuluję i czekam na Wasze pomysłowe prace :)

  ReplyDelete
 8. Witam serdecznie, już nie mogę doczekać się prac! Oczywiście, życzę powodzenia :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...