PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

Regulamin WYZWAŃ


 1. FORMA i TECHNIKA: dowolna.
 2. Można zgłosić dowolną ilość prac, jednak każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce.
 3. Praca musi być nowa i Wasza, przygotowana nie wcześniej niż w dniu rozpoczęcia wyzwania i może być łączona z innymi wyzwaniami.
 4. U siebie na blogu (na pasku bocznym oraz wpisie wyzwaniowym) umieszczacie baner wyzwania z informacją oraz odnośnik do wyzwania. Prace nie właściwie opisane nie będą brane pod uwagę podczas wyróżnienia.
 5. Prace zgłaszacie za pomocą narzędzia do linkowania (InLinkz - w lewym dolnym roku), podając link do wpisu wyzwaniowego (nie do całego bloga)  
 6. Zgłaszając swoje prace zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu DIY czyli Zrób TO Sam podczas podsumowania i wyróżnienia. 
 7. Zwycięzka praca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. 
 8. W wyzwaniu z nagrodami sponsorowanymi musi być minimum 8 zgłoszonych prac żeby wybrać zwycięzcę - jeśli będzie mniej niż 8 prac, to nagroda zostanie przełożona na kolejne wyzwanie, a z pośród uczestników wyzwania najlepsza praca zostanie nagrodzona banerkiem i zaproszeniem na Gościnne Występy lub do inspirowania w kolejnym wyzwaniu wraz z DT DIY.
 9. Odbiór nagród odbywa się poprzez kontakt emailowy, zwycięzcy z blogiem DIY w ciągu 7 dniu od daty publikacji wyników. Po tym terminie nagrody  przepadaja.
 10. Warunkiem koniecznym do odbioru nagrody jest przygotowanie inspiracji do kolejnego wyzwania ( temat zostanie podany w prywatnej wiadomosci ) lub zamiennie przygotowanie tutorialu na dowolną prace jako Gościnna Projektantka.
 11. DT DIY - zastrzega przyznawanie wyróżnień i nagradzanie wyróżnionych prac. 

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...