Dziś przyszedł czas na podsumowanie naszej WAKACYJNEJ FOTO-ZABAWY
Bardzo dziękuję wszystkim za wspólne zwiedzanie Waszych okolic, za spacery jakie mogliśmy odbyć wirtualnie,
a i czasami dowiedzieć się czegoś ciekawego.
Nie sądziłam że zabawa spodoba się Wam tak bardzo, jak i przywoła tyle miłych wspomnień i odświeży wasze archiwa zdjęć do których niejednokrotnie musieliście zaglądać żeby dopasować zdjęcia do naszych tematów.
Dziś już ostatni tydzień naszej FOTO ZABAWY.
Cieszę się że pokazaliście nam już tyle cudownych miejsc,
które warto zobaczyć, odwiedzić i spędzić miło czas.
Dlatego na sam koniec zostawiłam taki troche wymagający temat
i może sprawić co poniektórym trochę problemów.
Ale tak świetnie sobie radziliście przez te tygodnie,
że wierzę że podołacie i tym razem.
Na sam koniec naszej zabawy będziemy fotografować:
To już przedostatni temat naszej wakacyjnej foto zabawy.
Mamy nadzieję że wciąż się świetnie z nami bawicie.
W tym tygodniu tematem naszych zdjęć będą ZWIERZĘTA!
ZWIERZĘTA / ZAGRODY / ZOO
Gotowi?
Robiąc zdjęcia zwierzakom trzeba być w gotowości cały czas,
bo one nie będą nam pozowały.
Ale czasem można zrobić naprawdę świetne fotki,
zwłaszcza takie z nienacka.
Wiadomo że jak środek lata, to zawsze najwięcej osób można spotkać przy różnych akwenach wodnych, dlatego tym razem czekamy na Wasze fotografie związane z WODĄ.
Witajcie Kochani! Bardzo się cieszę że bawicie się z nami! Fantastycznie zwiedzało się Wasze okolice. Cudownie zobaczyć świat waszymi oczami. Dziś kolejny temat naszej zabawy, mam nadzieję że pokażecie nam równie ciekawe i fajne miejsca.
Kochani chciałabym zaproponować Wam wspólną zabawę fotograficzną.
Ale nic się nie martwcie,
nie musicie mieć żadnych zdolności do robienia zdjęć.
Wystarczy Wam zwykły aparat cyfrowy,
bądź telefon z aparatem
i chęć wspólnej zabawy oraz dzielenia się zdjęciami z innymi.