PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

AKADEMIA SZYCIA - II

Kochani!

Wznawiamy nasz cykl AKADEMII SZYCIA! 
Jak już zapewne sami zdążyliście się przekonać, szycie jest przyjemnością tworzenia, dlatego też nasze zajęcia będą polegały na połączeniu nauki z twórczym spędzaniem czasu.

Zapraszam zatem na kolejny - wznowiony cykl zajęć Akademii Szycia, który z przyjemnością poprowadzę dla Was przez następnych 5 miesiecy, czyli od października do lutego 2019. 
Oprócz świetnej zabawy będziemy pogłębiać wiedzę z zakresu krawiectwa, a trud włożony w wykonanie projektu zostanie dodatkowo nagrodzony.

Zadania Akademii będą przygotowane z myślą o osobach początkujących, które podczas nauki oswoją się z igłą, nitką czy też maszyną do szycia, a przede wszystkim naucza się jak przygotowywać szablony do krojenia. 
Na każdym etapie będziemy podnosić poziom trudności wykonywanego zadania.


Zasady Akademii Szycia:

  • Od 20 października co miesiąc będzie pojawiał się wpis na blogu z tutorialem (dokładnym opisem wykonania zadania);
  • Na wykonanie każdego projektu będzie czas do momentu pojawienia się kolejnego zadania (liczy się czas publikacji - czyli np. od 20-tego do 17-tego następnego miesiąca - żebyśmy miały czas na wybranie najlepszej pracy!);
  • Pod wpisem pojawi się przycisk (inlinkz - potoczanie zwany "żabą") do dodania linków z wykonanymi pracami;

Wykonanie zadania należy zgłosić przez: 

> Przygotowanie wpisu na swoim blogu, stronie lub fanpage z informacją o udziale w cyklu Akademia Szycia oraz banekiem DIY-Akademia Szycia;
> Musi on zawierać przynajmniej 4 zdjęcia pokazujące etapy powstawania projektu;
> Dla mnie liczy się przebieg tworzenia, praca włożona w wykonanie projektu, a moje koleżanki z DT wspólnie ocenią efekty końcowe;
> Co miesiąc zostanie wybrana najlepsza (najdokładniejsza) praca, która otrzyma banerek jak również nagrodę niespodziankę (nagroda zostanie przyznana tylko przy minimum 3 zgłoszonych pracach - różnych uczestników);

Na koniec cyklu w lutym 2019-  spośród wszystkich projektów zostanie wybrana najładniejsza, najciekawsza i najlepsza praca, która zostanie nagrodzona.

Nagroda główna, która zostanie przyznana w lutym na zakończenie cyklu to:
· Zestaw materiałów bawełnianych
· Zestaw taśm i koronek ozdobnych
· Zestaw guzików ozdobnych
· Zestaw igieł do szycia
· Szpilki
· Literatura fachowa

Zapraszam już jutro na pierwsze zajęcia Akademii Szycia! 
Bogumiła

******************

Projekt 1 - Poduszka dekoracyjna typu patchwork ( 20/10/2018 - 17/11/2018 ) 
Projekt 2 - Poduszeczka na opatek ( 20/11/2018 - 17/12/2018)
No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...