Witajcie!
Niebawem Wielkanoc i pewnie już myślicie o świątecznych ozdobach.
Jeśli macie parę minut wolnego czasu i 3 mm sznurek to zapraszam
na tutorial na prostą podstawkę na jajko zrobioną na szydełku.
Witajcie!
Niebawem Wielkanoc i pewnie już myślicie o świątecznych ozdobach.
Jeśli macie parę minut wolnego czasu i 3 mm sznurek to zapraszam
na tutorial na prostą podstawkę na jajko zrobioną na szydełku.
Zapraszamy Was dziś na Gościnne Występy Wandy z Pracowni Rękodzieła, która przygotowała dla Was tutorial na wiosenną dekoracje.
***
Witam serdecznie miłośników bloga DIY!
Mam na imię Wanda i przygotowałam wiosenną zawieszkę na tamborku. Bardzo się cieszę, że mogę tu dziś gościć, a wszystko to za sprawą zdobycia I miejsca w wyzwaniu#91- DIY „Mała forma użytkowa”. To dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość.
Od najmłodszych lat lubiłam tworzyć – rysować, malować, wyszywać i szydełkować. Ukończyłam także tkactwo artystyczne. Z czasem szczególnie wciągnął mnie scrapbooking, który stał się dla mnie nie tylko hobby, ale również sposobem na oderwanie się od codzienności i zatrzymywanie ulotnych chwil w kreatywnej formie.
W mediach społecznościowych znajdziecie mnie jako @pracowniarekodzielawanda. Od 16 lat prowadzę bloga https://wanda-mojatworczosc.blogspot.com/ oraz firmę Pracownia Rękodzieła, gdzie dzielę się swoją pasją do rękodzieła i twórczości handmade
Mam nadzieję, że przygotowany przeze mnie tutorial spodoba się Wam i zainspiruje do wykonania podobnej wiosennej zawieszki.
Raz jeszcze dziękuję za to wyróżnienie, za nagrody oraz za zaproszenie do gościnnego występu.
Dzień dobry.
Witam Was w kolejnej odsłonie cyklu Craftowanie. Co tym razem będzie tematem naszego wyzwania?
Pewnie według niektórych nie będę oryginalna, gdyż postanowiłam pójść w klimaty Wielkanocy. Jednak nie będzie to jajko. 😆
Zdecydowałam się na zwierzątko symbolizujące nadchodzące święta czyli zajączek, króliczek, baranek, kurczaczek czy kaczuszka.
Dzień dobry kochani!
Czy czujecie już powiew wiosny? Juz nieśmiało do nas puka. Zaprosimy ja do nas wraz z cala kolekcja wiosennych kwiatów i ich barw. W takich barwach kobiety po prostu rozkwitają. Dlatego temat naszego wyzwania to: W barwach wiosennych kwiatow dla kobiety.