Witajcie.
Z niecierpliwością czekacie na pewno na wyniki losowania candy. Przepraszam, że Was tak długo przetrzymałam, ale musiałam zostać dłużej w pracy.
Wybaczcie mi również brak zdjęć z przeprowadzonego losowania, ale rozładowały mi sie akumulatorki, a nigdzie nie mogłam znaleść ładowarki :( (złośliwość rzeczy martwych).
Wracając do losowania, maszyną losującą był Filip - mój dobry znajomy, którego ręka szczęśliwie wylosowała :
Serdecznie gratuluję i bardzo proszę o kontakt w ciągu 48 godzin.
Jeśli do poniedziałku (11.02.2013)do godziny 23:00
evellon nie zgłosi się,
wylosujemy kolejną osóbkę.
Dziękuje serdecznie za udział w zabawie
i zapraszam już wkrótce na kolejną.
Powiem jeszcze w tajemnicy, że szykuję właśnie nowy projekt..
ale o tym już wkrótce.
Pozdrawiam i zapraszam.