2016/01/05

#1 LINKOWE PARTY - Wasze Projekty D.I.Y.

Witajcie Kochani!

Lubicie się dzielić swoimi projektami ??


Jeśli TAK to mamy coś specjalnie dla Was! 


Chcemy zaprosić wsystkich chętnych którzy chcą się pochwalić swoim kursami, tutorialami i wszelkimi projektami stworzonymi od A do Z.. na nasze "Linkowe Party z WASZYMI PROJEKTAMI D.I.Y"

Każdego 5-go dnia miesiąca pojawi się Linkowe Party, gdzie będziecie mogli dodawać Wasze projekty D.I.Y. z waszych blogów z całą instrukcją jak coś wykonać, przygotować czy zrobić.. 
To będą Wasze lekcje dla wszystkich chętnych z którymi będziecie chieli się podzielić Waszą pracą, albo pochwalić nam swoimi talentami.


No i co o tym myślicie? 


Znajdą się jakieś chętne osóbki, które chcą się z nami podzielić swoimi projektami? Na wasze tutoriale i kusiki D.I.Y., czekamy od 5-go do ostatniego dnia każdego miesiąca. ZASADY: 


 1. Raz w miesiącu - każdego 5-go dnia miesiąca, będzie pojawiać się wpis z "LINKOWYM PARTY - WASZE PROJEKTY DIY" - gdzie będziecie mogli dodawać Wasze prace (szanujemy waszą pracę jednak wszystkie linki które nie będą zawierały przygotowanego tutorialu, a jedynie projekt końcowy, będą usuwane)

 2. Wszystkie dodane prace muszą być nowe i opublikowane nie wcześniej niż 5 dni przed publikacją "Linkowego Party" - czyli wszystkie projekty z bieżącego miesiąca.

 3. Wszyscy biorący udział w zabawie umieszczają u siebie na pasku bocznym bloga podlinkowany nasz banek z "Linkowym Party", będzie nam miło jeśli pojawi się on również w waszym wpisie dotyczącym kursu.  4. W każdym kolejnym poście będziemy wyróżniać 3 najciekawsze blogi, które przygotowały kurs "Zrób TO Sam" a ich autorów będziemy zapraszać na GOŚCINNE WYSTĘPY.

 5. Możecie dodać maksymalnie 5 prac w miesiącu.

 6. Zgłaszając tu swoją pracę zgadzacie się na jej publikację na łamach naszego bloga, oraz na wykorzystanie waszych zdjęć oczywiście z podaniem (przez nas) ich źródła podczas wyróżnienia najciekawszych projektów. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze Projekty D.I.Y.!

|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||

*****************8 comments:

 1. świetny pomysł, zaraz pomyślę nad jakimś tutkiem Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. świetny pomysł :) mam nadzieję, że uda mi się przygotować jakiś tutek!

  ReplyDelete
 3. Świetny pomysł. Będę pamiętała o tym w przyszłości:) miałam jeden gotowy tutorial ale straciłam właśnie wszystkie zdjęcia:( dopiero pojadę z dyskiem do jakiegoś punktu, może coś zaradzi. Pozdrawiam:))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ojj..to życzę żeby się wszystkie zdjęcia odzyskały i zapraszam do zabawy.

   Delete
 4. Juhuuu, coś idealnego dla mnie! Aż się cieszę, że na kilka pomysłów nie starczyło mi wcześniej czasu, teraz będę mogła wszystko nadrobić (w końcu takie wyzwanie zachęca do działania). :D
  Pomysł jest naprawdę świetny! I nie ma co dłużej zwlekać, biorę się do roboty. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo się ciesze ze Ci się podoba i czekamy z niecierpliwością na Twoje projekty.

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...