PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2017/04/05

#cyfrowasroda - komunijnie

Hej!

Dziś #cyfrowasroda! Zapraszam więc po nowe grafiki. 
Ciekawi jesteście co przygotowałam? Otóż w odpowiedzi na prośbę Marty dziś będzie komunijnie. 
Przygotowałam grafikę, którą można wykorzystać w kartkach oraz boxach na tą właśnie okazję. 
Mam nadzieję, że się Wam przyda ;-)

Jeśli podoba Wam się digi komunijne to jak zawsze po więcej zapraszam tutaj: KLIK. Jeśli macie propozycję tematów na kolejną #cyfrowasroda to zapraszam do pozostawienia komentarza pod tym postem!


Pozdrawiam!

4 comments:

  1. Dzięki za stempelek:) Jeśli można to ja bym bardzo poprosiła o stempelek na 30 rocznicę ślubu. Niedługo będę dla swoich Rodziców taką kartkę szykowała i chciałaby by była uroczysta i od serca:) Pozdrawiam

    ReplyDelete
    Replies
    1. I dziękuję za propozycje tematyczną. Jeszcze ni było u nas digi rocznicowych więc kto wie;-) Zapraszam do zaglądania na #cyfrowasroda. Pozdrawiam!

      Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...