PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/05/05

#5 - LINKOWE PARTY - Wasze Projekty D.I.Y.

Witajcie Moi Drodzy. 

Kolejny miesiąc minoł w tempie expresowym, choć jednak w kwietniu nie dzieliliście się specjalnie Waszymi projektami, no a może poprostu nie powstało ich aż tak wiele, to i tak wciąż na Was czekamy w tym miesiącu. 
Może Maj będzie bardziej urodzajny ;) 

Czekamy na Wasze majowe projekty D.I.Y. - czyli Zrób TO Sam. Z kwietniowych projektów zostały zgłoszone tylko dwa i są one wyróżnione jako najlepsze projekty miesiąca KWIETNIA!!! 

Dziękujemy za Waszą pracę i wspaniałe projekty, którymi się z nami dzielicie.

Przypomnijmy sobie raz jeszcze.
W kwietniu oto najlepsze zgłoszone projekty:
************************


A teraz niecierpliwie czekamy na Wasze projekty!

Może w tym miesiącu to własnie Twój projekt znajdzie się w TOP#3.

ZAPRASZAMY!!!


ZASADY: 


 1. Raz w miesiącu - każdego 5-go dnia miesiąca, będzie pojawiać się wpis z "LINKOWYM PARTY - WASZE PROJEKTY DIY" - gdzie będziecie mogli dodawać Wasze prace (szanujemy waszą pracę jednak wszystkie linki które nie będą zawierały przygotowanego tutorialu, a jedynie projekt końcowy, będą usuwane)

 2. Wszystkie dodane prace muszą być nowe i opublikowane nie wcześniej niż 5 dni przed publikacją "Linkowego Party" - czyli wszystkie projekty z bieżącego miesiąca.

 3. Wszyscy biorący udział w zabawie umieszczają u siebie na pasku bocznym bloga podlinkowany nasz banek z "Linkowym Party", będzie nam miło jeśli pojawi się on również w waszym wpisie dotyczącym kursu. 


 4. W każdym kolejnym poście będziemy wyróżniać TOP#3 - czyli 3 najciekawsze projekty danego miesiąca, a autorów tych blogów będziemy zapraszać na GOŚCINNE WYSTĘPY.

 5. Możecie dodać maksymalnie 5 prac w miesiącu.

 6. Zgłaszając tu swoją pracę zgadzacie się na jej publikację na łamach naszego bloga, oraz na wykorzystanie waszych zdjęć oczywiście z podaniem (przez nas) ich źródła podczas wyróżnienia najciekawszych projektów. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze Projekty D.I.Y.!
|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||3 comments:

 1. Faktycznie ten kwiecień szybko "minął" ;)

  ReplyDelete
 2. Gratuluję wyróżnionym i zachęcam do kolejnych projektów :)

  ReplyDelete
 3. Postanowiłam i ja dołączyć,mam nadzieję,że wszystkie wymogi spełniłam :)
  Pozdrawiam cieplutko.Ania

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...