2016/05/05

#5 - LINKOWE PARTY - Wasze Projekty D.I.Y.

Witajcie Moi Drodzy. 

Kolejny miesiąc minoł w tempie expresowym, choć jednak w kwietniu nie dzieliliście się specjalnie Waszymi projektami, no a może poprostu nie powstało ich aż tak wiele, to i tak wciąż na Was czekamy w tym miesiącu. 
Może Maj będzie bardziej urodzajny ;) 

Czekamy na Wasze majowe projekty D.I.Y. - czyli Zrób TO Sam. Z kwietniowych projektów zostały zgłoszone tylko dwa i są one wyróżnione jako najlepsze projekty miesiąca KWIETNIA!!! 

Dziękujemy za Waszą pracę i wspaniałe projekty, którymi się z nami dzielicie.

Przypomnijmy sobie raz jeszcze.
W kwietniu oto najlepsze zgłoszone projekty:
************************


A teraz niecierpliwie czekamy na Wasze projekty!

Może w tym miesiącu to własnie Twój projekt znajdzie się w TOP#3.

ZAPRASZAMY!!!


ZASADY: 


 1. Raz w miesiącu - każdego 5-go dnia miesiąca, będzie pojawiać się wpis z "LINKOWYM PARTY - WASZE PROJEKTY DIY" - gdzie będziecie mogli dodawać Wasze prace (szanujemy waszą pracę jednak wszystkie linki które nie będą zawierały przygotowanego tutorialu, a jedynie projekt końcowy, będą usuwane)

 2. Wszystkie dodane prace muszą być nowe i opublikowane nie wcześniej niż 5 dni przed publikacją "Linkowego Party" - czyli wszystkie projekty z bieżącego miesiąca.

 3. Wszyscy biorący udział w zabawie umieszczają u siebie na pasku bocznym bloga podlinkowany nasz banek z "Linkowym Party", będzie nam miło jeśli pojawi się on również w waszym wpisie dotyczącym kursu. 


 4. W każdym kolejnym poście będziemy wyróżniać TOP#3 - czyli 3 najciekawsze projekty danego miesiąca, a autorów tych blogów będziemy zapraszać na GOŚCINNE WYSTĘPY.

 5. Możecie dodać maksymalnie 5 prac w miesiącu.

 6. Zgłaszając tu swoją pracę zgadzacie się na jej publikację na łamach naszego bloga, oraz na wykorzystanie waszych zdjęć oczywiście z podaniem (przez nas) ich źródła podczas wyróżnienia najciekawszych projektów. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze Projekty D.I.Y.!
|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||3 comments:

 1. Faktycznie ten kwiecień szybko "minął" ;)

  ReplyDelete
 2. Gratuluję wyróżnionym i zachęcam do kolejnych projektów :)

  ReplyDelete
 3. Postanowiłam i ja dołączyć,mam nadzieję,że wszystkie wymogi spełniłam :)
  Pozdrawiam cieplutko.Ania

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...