PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2017/01/26

TUTORIAL - Serce ze skrzydełkamiWitam Was wszystkich serdecznie po dłuższej mojej przerwie tutorialowej zapraszam na mój nowy kursik.
Mam do zaproponowania dla Was uszycie serduszka ze skrzydełkami, a ponieważ Walentynki coraz bliżej miło obdarować ukochaną osobę takim uskrzydlonym sercem.

Potrzebować będziemy:

- materiał bawełniany na serduszko i skrzydełka
- watolinę do wypchania naszego serduszka 
- szablon
- nici
- nożyczki
- sznurek
- ołówek


 
 Na wybrany przez nas materiał przenosimy za pomocą ołówka, pisaka, kredy etc nasz szablon: serduszka i skrzydełka


 Upinamy wszystko szpilkami i przeszywamy wzdłuż narysowanych linii, pierwsze przeszywamy skrzydełka ponieważ one będą wszywane w serduszko.


Po przeszyciu wycinamy nasze skrzydełka i przewracamy na prawą stronę by upiąć je do serduszka.Skrzydełka należy przypiąć po prawej stronie materiału przeznaczonego na serce i przykryć go drugą prawą stroną wszystko należy przeszyć po lewej stronie tam gdzie odrysowaliśmy szablon serca.

jak na zdjęciu


Gotowe przeszyte serce wycinamy, przewijamy na prawą stronę i prasujemy.A następnie wypełniamy watolinąPozostaje już tylko zaszyć ładnie otwór, przez który napełnialiśmy serduszko i ozdobić wedle uznania ja na swoim wyhaftowałam "love" przyszyłam kokardkę, sznurek i obszyłam skrzydełka.

GOTOWE !!!1 comment:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...