2016/06/01

#8 WYZWANIE - Owoce Lata

Witajcie pierwszego dnia czerwca. 

Dzień dziecka, początek lata, noc świętojańska... i sezon na owoce w pełni. 

Owoce lata... Tyle ich do wyboru: truskawki, czereśnie, wiśnie, agrest, porzeczki, poziomki, jeżyny, jagody, maliny, arbuzy, melony, morele, brzoskwinie, rabarbar (acha: dla ścisłości rabarbar to warzywo...) Sami widzicie, że jest z czego wybierać. 

Prosimy tylko, aby były to owoce lata - naszego polskiego lata! a więc wykluczamy owoce cytrusowe i egzotyczne, a także jesienne typu: jabłka, śliwki, mirabelki, winogrona, gruszki, pigwy.

To właśnie owoce lata zapraszają Was tym razem do naszego wyzwania. Dajcie się zainspirować, kształtem, kolorystyką czy formą...


Majalena przygotowała truskawkowy sweterek na buteleczkę wykonany techniką szydełkową. Może być on wazonikiem dekoracyjnym lub poprostu pokrowcem na słoiczek. 

karto_flana zaaranżowała letnią dekorację stołu z wisienkami w roli głownej. Pojawiły sie one na słoikach i butelkach namalowane farbami do szkła.


Anna- Projekt Gallias zrobiła papierowe eco-truskawki.Monika Pie uszyła mięciuchną poduchę truskawkę. Z pewnością czekają na Was z taką poduchą słodkie sny :)
A Wy co przygotujecie? 


Naszym sponsorem w tym miesiącu jest sklepik NA STRYCHU, a nagroda do wygrania to bon o wartości 30zł. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. 


Przypominamy Wam jeszcze kilka zasad naszego wyzwania.
Regulamin obowiązuje każdego!


1. FORMA i TECHNIKA: dowolna.

2. Można zgłosić dowolną ilość prac, jednak każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce.

3. Praca musi być nowa i Wasza, przygotowana nie wcześniej niż w dniu rozpoczęcia wyzwania i wykonana tylko i wyłącznie na nasze wyzwanie - nie może być łączona z innymi wyzwaniami, ani publikowana wcześniej (w przeciwnym razie będzie usuwana bez uprzedzenia). 

4. U siebie na blogu (na pasku bocznym oraz wpisie wyzwaniowym) umieszczacie baner wyzwania z informacją oraz odnośnik do wyzwania. Prace nie właściwie opisane nie będą brane pod uwagę przy wyróżnieniu.

5. Sponsorem nagrody jest sklepik i galeria "Na Strychu".


6. Zwycięzca wyzwania otrzyma nagrodę jaką jest bon o wartości 30zł - razem z kosztami wysyłki do zrealizowania w sklepie ....7. Prace zgłaszacie za pomocą narzędzia do linkowania (InLinkz - w lewym dolnym rogu) podając link do wpisu wyzwaniowego a nie do całego bloga. 

8.  Zgłaszając swoje prace zgadzacie się na zamieszczenie jej w podsumowaniu wyzwania na blogu DIY czyli Zrób TO Sam. 

9.  Na Wasze prace czekamy do 30 czerwca 2016 do godziny 23:55 - po tej dacie, w przeciągu tygodnia ogłosimy wyniki.

10.  Zwycięzka praca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. - Zespół projektantek wybiera 3 prace, którym przyznaje punkty od 1 do 3. Punkty sumujemy i wyłaniamy w ten sposób zwycięzcę wyzwania.

11. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączycie do naszych obserwatorów na blogu i polubicie naszą strone na FB >klik< /|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||

5 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...