PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/06/08

Wyniki #7Wyzwania MAJOWE BINGO

Witajcie Kochani. 

Wybaczcie ten poślizg i małe opóźnienie, ale mamy wciąż ręce pełne roboty! 

Mamy już także wyniki #7wyzwania MAJOWE BINGO Muszę powiedzieć że troche jestem zawiedziona tym że prawie 80% z Was nie czyta wogóle regulaminu, a czasem nawet tekstu wpisowego w którym są wytyczne dotyczące wyzwania. Z przykrością musiałam usunąć wszystkie prace które nie spełniły wymogów naszego wyzwania. Musicie mi to wybaczyć lub dostosować się do naszych reguł.
Kochani proszę Was zapoznajcie się z zasadami naszych wyzwań jeśli chcecie w nich brać udział. 

Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszonych prac i sprawdzeniu czy wszystkie wymogi zostały spełnione ;), nasz zespół wraz z predstawicielem sklepu Creative Hobby - naszego sponsora nagrody głównej jaką jest bon o wartości 50zł,- na zakupy w sklepiewybrał pracę która naszym zdaniem została trafiona w 100% i idealnie dopasowana została własnie do tego wyzwania :) 

Wielkie brawa dla Pani Ewy z bloga Mimowolne Zauroczenia.
Wspaniała komunijna praca została doceniona. Serdecznie gratulujemy!

Nagrodą jest bon o wartości 50zł - razem z kosztami wysyłki do zrealizowania w sklepie Creative Hobby 
Prosimy o kontakt emailowy* w celu ustalenia odbioru nagrody.
Email znajduje się w górnej zakładce "Napisz do NAS"


* - Czas na zgłoszenie się pod odbiór nagrody jest do 22 czerwca 2016, po tym terminie jeśli zwycięzca nie zgłosi się - nagroda zostanie przełożona na kolejne wyzwanie. 


Przypominamy również o trwającym aktualnie wyzwaniu 

Serdecznie zapraszamy!

|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||


2 comments:

 1. :) Bardzo dziękuję :*

  pozdrawiam
  Ewa- Mimowolne Zauroczenia

  ReplyDelete
  Replies
  1. Prosimy o kontakt na emaila w celu odbioru nagrody. Adres email w zakładce "Napisz do Nas"

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...