PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/08/27

TUTORIAL - Pokemonowe etui na telefon

Witam serdecznie:) Pokemonowego szaleństwa ciąg dalszy, w poście tym pokażę krok po kroku jak zrobić z foamiranu etui na telefon z ulubionym Pokemonem.
Potrzebne nam będą:
  • foamiran,
  • nożyczki,
  • linijka,
  • ołówek,
  • klej,
  • farby.
Na początku wycinamy długi pasek foamiranu o szerokości równej grubości telefonu, a następnie sklejamy końce.


Następnie odrysowujemy kształt naszego telefonu i wycinamy.


Przyklejamy pasek z wyciętym elementem, podstawa naszego etui gotowa.


Szkicujemy na kartce Pokemona jaki najbardziej nam się podoba, ja wybrałam Charmandera, a następnie wycinamy z foamiranu odpowiedni kształ zgodny z naszym rysunkiem.


Farbami malujemy oczy i buzie. Jak już farba wyschnie to głowę naszego Pokemona przyklejamy do podstawy. Pokemonowe etui gotowe :) 
Pozdrawiam :)


5 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...