2016/08/01

#10 WYZWANIE - Idziemy na wycieczkę

Cześć!

Sezon wakacyjny w pełni! Wakacje kojarzą się ze Słońcem, leniuchowaniem, podróżami i ... wycieczkami. Tymi małymi i tymi dużymi ;-) 

Dlatego temat naszego sierpniowego wyzwania to: 


Zatem zapraszam Was do wzięcia udziału w naszej sierpniowej zabawie z WYCIECZKĄ w roli głównej. Dopuszczamy wszystko co związane z wycieczką czy to w góry czy na Mazury czy może do lasu...
Możecie wziąć na warsztat sprzęt jaki zabieracie ze sobą na wycieczkę, może strój, prowiant albo wspomnienia;-) Napiszcie także co "wycieczkowego" jest w Waszej pracy.

Forma i technika pracy, jak zawsze w naszych wyzwaniach jest dowolna. Dodatkowe wytyczne znajdziecie w naszym regulaminie na dole postu.


Super wiadomością jest to, że sponsorem naszego sierpniowego wyzwania jest sklep Scrapkowo.pl.
A teraz zerknijcie na inspiracje od naszych projektantek:


Majalena wykonała szydełkowy plecak, do którego można spakować najbardziej potrzebne rzeczy wybierając się na wycieczkę.


karto_flana przygotowała papierowy eko wianek z szydełkową wiewiórką inspirowany wycieczką do lasu.Beata przygotowała mediowe LO z rodzinnego wypadu do Torunia.


Monika przygotowała kolorowy dziecięcy plecaczek, do którego zmieści się wszystko co potrzebne na krótką wycieczkę.

Aleksandra (Ola Art Studio) wykonała uroczą kartkę z jeżem pędzącym na wycieczkę.

Anna (ProjectGallias) przygotowała kieszonkową mapkę. Nic tylko pakować prowiant i ruszać na wycieczkę.A teraz najważniejsza informacja ;-) 

Nagrodą w wyzwaniu jest
bon na kwotę 25zł 
na dowolne zakupy w sklepie Scrapkowo.pl.


Przypominamy jeszcze o zasadach naszego wyzwania: 

 1. FORMA i TECHNIKA: dowolna.
 2. Można zgłosić dowolną ilość prac, jednak każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce.
 3. Praca musi być nowa i Waszego autorstwa, przygotowana nie wcześniej niż w dniu rozpoczęcia wyzwania i wykonana tylko i wyłącznie na nasze wyzwanie - nie może być łączona z innymi wyzwaniami, zabawami ani inspiracjami blogowymi, jak również nie może być publikowana wcześniej (w przeciwnym razie nie będzie brana pod uwagę podczas wyróżnienia). 
 4. U siebie na blogu (na pasku bocznym oraz w poście  z pracą) umieszczacie baner wyzwania z informacją oraz odnośnik do wyzwania. Prace niewłaściwie opisane nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu.
 5. Sponsorem nagrody jest sklep Scrapkowo.pl.
 6. Zwycięzca wyzwania otrzyma nagrodę jaką jest bon na kwotę 25zł do zrealizowania w sklepie Scrapkowo.pl.
 7. W wyzwaniu musi być minimum 5 zgłoszonych prac - jeśli będzie mniej to nagroda zostanie przełożona na kolejne wyzwanie - w którym również prace zgłoszone na to wyzwanie będą brane pod uwagę. 
 8. Prace zgłaszacie za pomocą narzędzia do linkowania (InLinkz - w lewym dolnym rogu) podając link do wpisu wyzwaniowego a nie do całego bloga. 
 9. Zgłaszając swoje prace zgadzacie się na zamieszczenie jej w podsumowaniu wyzwania na blogu DIY czyli Zrób TO Sam. 
 10. Na Wasze prace czekamy do 31 sierpnia 2016 do godziny 23:55 - po tej dacie, w przeciągu tygodnia ogłosimy wyniki.
 11. Zwycięska praca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. Zespół projektantek wybiera 3 prace, którym przyznaje punkty od 1 do 3. Punkty sumujemy i wyłaniamy w ten sposób zwycięzcę wyzwania. 
 12. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączycie do naszych obserwatorów na blogu i polubicie naszą stronę na FB >klik<.
Miłego tworzenia i czekamy na Wasze prace! Pozdrawiam!|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||2 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...