PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/08/05

#8 - LINKOWE PARTY - Wasze Projekty D.I.Y.

Witajcie Kochani.

Jak tam Wasze urlopy, wakacyjne wypraw i relaksowanie? 

Mam nadzieję, że odpoczeliście już na tyle żeby przygotować kolejne fantastyczne projekty na ten miesiąc. 

Zapraszamy na już #8 Linkowe PartyW lipcu zgłosiliście kilka projektów,
ale w naszej TOP#3 znalazły się właśnie te :


  


Czekamy niecierpliwie na Wasze sierpniowe projekty, kursy, tutoriale którymi podzielicie się z nami i innymi. 

Linkujcie Wasze prace za pomocą żabki na samym dole wpisu. 


************************
ZASADY: 
  1. Raz w miesiącu - każdego 5-go dnia miesiąca, będzie pojawiać się wpis z "LINKOWYM PARTY - WASZE PROJEKTY DIY" - gdzie będziecie mogli dodawać Wasze prace (szanujemy waszą pracę jednak wszystkie linki które nie będą zawierały przygotowanego tutorialu, a jedynie projekt końcowy, będą usuwane)

  2. Wszystkie dodane prace muszą być nowe i opublikowane nie wcześniej niż 5 dni przed publikacją "Linkowego Party" - czyli wszystkie projekty z bieżącego miesiąca.

  3. Wszyscy biorący udział w zabawie umieszczają u siebie na pasku bocznym bloga podlinkowany nasz banek z "Linkowym Party", będzie nam miło jeśli pojawi się on również w waszym wpisie dotyczącym kursu. 


  4. W każdym kolejnym poście będziemy wyróżniać TOP#3 - czyli 3 najciekawsze projekty danego miesiąca, a autorów tych blogów będziemy zapraszać na GOŚCINNE WYSTĘPY.

  5. Możecie dodać maksymalnie 5 prac w miesiącu.

  6. Zgłaszając tu swoją pracę zgadzacie się na jej publikację na łamach naszego bloga, oraz na wykorzystanie waszych zdjęć oczywiście z podaniem (przez nas) ich źródła podczas wyróżnienia najciekawszych projektów. 

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze Projekty D.I.Y.!


|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||2 comments:

  1. Dziękuję za wyróżnienie moich prac! I, jak w zeszłym miesiącu, już podrzucam kolejny pomysł DIY - tym razem będzie po "świńsku", ale i oszczędnie. ;)

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...