PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2017/06/27

Nowa projektantka - Inka-art

Witajcie Kochani! 

Powitajmy serdecznie naszą nową projektantkę Inka-art,
która właśnie dołączyła do naszego zespołu.  

Witaj na pokładzie! Witam serdecznie,

Mam na imię Halina - w sieci posługuję się nickiem Inka-art.

W dniu dzisiejszym dołączyłam do fantastycznego zespołu DIY - zrób to sam. Dziękuję bardzo za szansę, jaką dostałam i możliwość zasilenia kreatywnych szeregów DT.

Przez najbliższe pół roku będę miała przyjemność inspirować Was swoimi pomysłami na samodzielne, kreatywne tworzenie ładnych i praktycznych przedmiotów oraz odwiedzać nowe, twórcze miejsca, w których na pewno spotkam wiele wspaniałych, utalentowanych duszyczek oraz poznam ich pasje.

Rękodziełem zajmuję się od ponad sześciu lat, techniki w których czuję się najlepiej to scrapbooking i decoupage, ale w moim świecie jest miejsce na wiele innych - można tu jeszcze na pewno dodać: rysunek, malarstwo, ceramikę, mix media, fusing - chętnie podejmuję wyzwania w dotąd nieznanych dziedzinach.

Tworzenie jest dla mnie cały czas poszukiwaniem, zabawą, odkrywaniem nowego. Będę chciała poakzać Wam jak w prosty sposób można czerpać radość z każdej wykonanej przez siebie rzeczy, wyrazić myśli i emocje, nadać przedmiotom nowy wygląd lub zaadoptować je do innej, lepszej roli.

Na moim warsztacie pierwsze miejsce zajmują kartki okolicznościowe, ale są też albumy, pudełka, notesy, tagi i inne nietypowe formy papierowe -  są to projekty kolorowe, optymistyczne, często z przesłaniem lub uwzględnieniem zainteresowań adresta. Do każdej pracy podchodzę z ogromną sympatią i zaangażowaniem - tworzę rękami, sercem i duszą. Jestem otwarta na wszelkie sugestie, podpowiedzi i krytykę - to mnie motywuje i daje obiektywne spojrzenie na to, co robię.

Miło mi będzi gościć u Was - za sprawą obecności na blogu DIY - zrób to sam, miło mi będzie, kiedy skorzystacie z mojego pomysłu i sami stworzycie coś oryginalnego, 
miło mi będzie, kiedy podzielicie się z nami swoimi opiniami o moich propozycjach i będę zaszczycona każdymi Waszymi odwiedzinkami w moich kreatywnych kącikach: http://inka-art1.blogspot.comlub www.inka-art.neostrada.pl

Zatem zapraszam na wspólną, dla mnie nową i jeszcze nieznaną przygodę.

Mam nadzieję, że będzie to dla wszystkich czas miły, ale przede wszystkim kreatywny i pasjonujący.


Dziękuję i pozdrawiam, 


3 comments:

 1. Replies
  1. Witaj Moniko, ogromnie się cieszę że do Was dołączyłam :-))) Tyle kreatywnych duszyczek, wspaniałych technik i stylów, jestem zachwycona i szczęśliwa że będę miała możliwość razem z Wami tworzyć to wspaniałe miejsce :-)

   Delete
 2. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much...
  Thanks for sharing the good information!
  หนังใหม่

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...