2016/07/05

#7 - LINKOWE PARTY - Wasze Projekty D.I.Y.

Witajcie Kochani w lipcowym #7Linkowym Party.Coś czerwiec nie był dla Was zbyt kreatywnym miesiacem... Czyżbyście o nas zapomnieli???

Tylko jeden projekt został zgłoszony do naszej zabawy, dlatego na szczególne wyróżnienie zasługuje właśnie ten projekt 


Dziękujemy serdecznie za zgłoszenie! 

I zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszej zdolnej i utalentownej blogerki, która z wielką chęcią dzieli się z innymi swoimi pomysłami. 
>>klik,klik<<************************

Liczymy na Was tym razem i wierzymy, że wakacyjny czas sprzyjać będzie waszej kreatywniści i nowym projektom D.I.Y. 

Pokażcie nam co i jak tworzycie! 


************************

ZASADY: 


 1. Raz w miesiącu - każdego 5-go dnia miesiąca, będzie pojawiać się wpis z "LINKOWYM PARTY - WASZE PROJEKTY DIY" - gdzie będziecie mogli dodawać Wasze prace (szanujemy waszą pracę jednak wszystkie linki które nie będą zawierały przygotowanego tutorialu, a jedynie projekt końcowy, będą usuwane)

 2. Wszystkie dodane prace muszą być nowe i opublikowane nie wcześniej niż 5 dni przed publikacją "Linkowego Party" - czyli wszystkie projekty z bieżącego miesiąca.

 3. Wszyscy biorący udział w zabawie umieszczają u siebie na pasku bocznym bloga podlinkowany nasz banek z "Linkowym Party", będzie nam miło jeśli pojawi się on również w waszym wpisie dotyczącym kursu. 


 4. W każdym kolejnym poście będziemy wyróżniać TOP#3 - czyli 3 najciekawsze projekty danego miesiąca, a autorów tych blogów będziemy zapraszać na GOŚCINNE WYSTĘPY.

 5. Możecie dodać maksymalnie 5 prac w miesiącu.

 6. Zgłaszając tu swoją pracę zgadzacie się na jej publikację na łamach naszego bloga, oraz na wykorzystanie waszych zdjęć oczywiście z podaniem (przez nas) ich źródła podczas wyróżnienia najciekawszych projektów. 

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze Projekty D.I.Y.!


|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||5 comments:

 1. Link do posta z dowolną pracą? Już gotową czy musi być tutek?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Linkowe Party - Wasze projekty DIY - polega na przygotowaniu TUTORIALA / kursu - danego projektu - w którym pokazujecie krok po kroku jak go wykonać. Zapraszamy i zachęcamy do zabawy.

   Delete
 2. Szkoda, że w czerwcu był tak mały odzew. W każdym razie dziękuję za wyróżnienie mojego pomysłu i... już zgłaszam kolejny! W tym miesiącu możliwe, że podrzucę więcej niż jeden post DIY.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  ReplyDelete
 3. A czy można jeszcze pokazać swój tutorial? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oczywiście. Właśnie na tym polega zabawa i Linkowe Party. Czekamy niecierpliwie na Twój tutorial

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...