PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/07/31

SCRAPKOWO.PL

Cześć!
Dziś będzie nietypowo. Nie będzie nowego wyzwania, nie będzie tutorialu czy przepisu jak szydełkiem zrobić uszy królika. Będzie bardzo przyziemnie, szczerze i z serca;-)

Jak zdążyłyście/zdążyliście zauważyć blog D.I.Y- czyli Zrób TO Sam poświęcony jest szeroko pojętej twórczości kreatywnej. Poprzez kursy i tutoriale staramy się zachęcić Was, nasze czytelniczki i nasi czytelnicy, do twórczego tworzenia w różnych technikach. Nie obce jest nam szycie, szydełkowanie, robienie biżuterii, florystyka czy jakże popularny scrapbooking. Nasza działalność jest dobrowolna, nie nastawiona na czerpanie korzyści finansowych, płynie z serca i czystej potrzeby tworzenia oraz chęci dzielenia się pomysłami z Wami. 
Raz w miesiącu ogłaszamy wyzwanie tematyczne zachęcając Was do twórczego tworzenia razem z nami i zgłaszania swoich prac. Wybieramy także najlepszą pracę, która szczególnie nas poruszyła i ogłaszamy zwycięzcę. 

Brzmi fajnie, prawda? Jeszcze fajniej brzmi, kiedy możemy obdarować zwycięzcę fajną nagrodą. Niestety jak już nadmieniłam nasza działalność jest dobrowolna i bez zaplecza finansowego. Nie mamy także stałego sponsora, który uprzyjemniłby nasze wyzwania.

Tym niemniej jest nam niezmiernie miło, że w przyszłym miesiącu, sierpniu, naszym sponsorem jest sklep z artykułami do prac kreatywnych SCRAPKOWO.PL.Zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą sklepu Scrapkowo.pl
Bogaty asortyment sklepu zadowoli niejedną twórczo zakręconą głowę ;-)

W imieniu całego zespołu D.I.Y. czyli Zrób TO Sam oraz swoim własnym serdecznie dziękujemy sklepowi Scrapkowo za miły gest. 
A teraz nie pozostaje nic innego jak udać się na zakupy ;-)

Miłej niedzieli! Pozdrawiam!
|| FACEBOOK ||  INSTAGRAM ||  PINTEREST ||


No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...