PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/10/05

#cyfrowasroda: dla Ciebie

Cześć!
Dziś zapraszamy Was na nowy cykl na blogu DIY pod nazwą #cyfrowasroda. Co kryje się pod tą nazwą? Już wyjaśniam... W każdą pierwszą środę miesiąca na blogu pojawi się nowa grafika dla Was do wykorzystania. Grafikę możecie wykorzystać w dowolny sposób z jednym zastrzeżeniem, musicie zalinkować skąd pochodzi;-) I jak? Jesteście chętni?
A teraz to co dziś dla Was przygotowałam czyli digi stempel z kategorii 'dla Ciebie'.

Jeśli podoba Wam się grafika zapraszamy do pobierania. Jeśli macie ochotę na więcej grafik w tym temacie to zapraszam na bloga ProjectGallias.


A oto baner naszego cyklu!
Jak zawsze zachęcamy Was gorąco do podzielenia się z nami komentarzami oraz pracami z wykorzystaną grafiką;-)

4 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...