PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/10/04

Nowa projektantka - Aga / Biała Szafka Agi

Powitajcie naszą nową projektantkę,
która właśnie dołączyła do naszego zespołu.


Serdecznie witamy
i życzymy samych twórczych 
i ciekawych pomysłów. 


Witam, mam na imię Aga.

Jestem przede wszystkim marzycielką 
i to co mi się wymarzy (lub przyśni) wcielam w życie 
– głównie przy wykorzystaniu tego, co mam pod ręką: karton, gips, włóczka, pudełko po lodach, jakieś stare korale – wszystko może się przydać! Nie stronię też od rysowania i malowania.

Uwielbiam rzeczy w stylu shabby chic, przecierki, postarzanie i efekt rdzy – i właśnie w takim klimacie najczęściej tworzę. Podstawa to decoupage, ale coraz częściej sięgam do innych technik.

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga: http://bialaszafkaagi.bloog.pl

4 comments:

  1. Aguś gratuluję :))) i oczywiście będę regularne obserwować Twoje inspiracje, buziaki :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. A dziękuję pięknie :) postaram się ze wszystkich sił, by godnie reprezentować miano DT DIY Zrób To Sam :)

      Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...