PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/10/20

TUTORIAL - Zakładka do książki wampirek

Przed nami mniej lub więcej lubiane święto Halloween (przez dzieci z pewnością bo to noc kiedy słodyczy im nie brakuje).
 Z tej właśnie okazji przygotowałam dla Was kursik jak w prosty sposób zrobić coś w klimacie strach się bać :)

     Zakładka do książki - Wampirek 


Potrzebować będziemy:
- papier w kolorze czarnym i białym
- nożyczki
- klej 
- linijka
- ołówek lub kreda
- taśma dwustronnie klejąca (ale nie jest to konieczność)Zaczynamy od wycięcia kwadratu z czarnej kartki papieru
w moim przypadku kwadrat miał wymiary 8cm x 8 cm
wycięty kwadrat zginamy na pół i na pół jak pokazano na rysunku
następnie złożony na pół kwadrat utworzył nam trójkąt wierzchołek tego trójkąta zaginamy do podstawy ale tylko jego jedną stronę  (jak pokazano na rysunku) pozostałe końce trójkąta zaginamy tak jak pokazałam na rysunku zgodnie ze wskazaniem strzałki  należy je teraz rozprostować i zagiąć do góry    oba końce zakładamy do środka 
 już prawie gotowe nasze Wampirki pozostaje jedynie wyciąć zęby, oczy i skrzydełka


 przyklejamy i gotowe 


moje  Straszne Wampirki już gotowe czekają na swoje książki a Wy zaprosicie je do siebie?8 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...