PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2016/11/07

WYNIKI - #12 WYZWANIA Dynia konta Wrzos

Witajcie Moi Drodzy! 

Dziękujemy Wam za udział w naszym październikowym wyzwaniu, za prace które zgłosiliście i za chęci dzielenia się swoją twórczością. 

Przypomnijmy sobie jeszcze raz wszystkie zgłoszone prace w tym wyzwaniu... 


Zanim jednak dowiecie się kto został zwycięzcą, chciałabym podzielić się z Wami naszymi refleksjami, które towarzyszyły nam podczas głosowania. 

Z przykrością zauważamy, że nie czytacie regulaminu naszych wyzwań przez co część prac nie była brana pod uwagę podczas naszego głosowania.
Szanujemy Waszą pracę i dlatego zgłoszenia nie spełniające naszego regulaminu nie zostały usunięte jednak musicie mieć na uwadze, że  nie będą poddane naszej ocenie a co za tym idzie nie będziecie mieć szans na nagrodę.

Dlatego raz jeszcze bardzo Was prosimy, aby zaznajamiać się z regulaminem naszych zabaw i zamieszczać tylko te zgłoszenia, które go spełniają. 
Szanujmy swój czas i swoją pracę.

A zatem, po długiej i burzliwej dyskusji naszego DT wybrałyśmy pracę, która naszym zdaniem najlepiej oddała tematykę wyzwania a zgłoszenie spełniło wszystkie warunki naszego regulaminu.
Aby zapoznać się z wynikami musicie kliknąć w TEN link który przeniesie Was na stronę zwycięzcy naszej zabawy. 
Na zwycięzcę czeka nagroda i banerek.

Serdecznie gratulujemy wygranej! 
Prosimy o kontakt* w sprawie odbioru nagrody. 


* - Czas na zgłoszenie się pod odbiór nagrody jest 2 tygodnie do 21 listopada 2016, po tym terminie jeśli zwycięzca nie zgłosi się - nagroda zostanie przełożona na kolejne wyzwanie. 
Jednocześnie gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym listopadowym urodzinowym bingo.  W tym miesiącu świętujemy 4 urodziny naszego bloga i z tej okazji już wkrótce będziemy mieć dla Was kolejną niespodziankę i wiele nagród do zgarnięcia!!! 

Pozdrawiam serdecznie
i życzę samych udanych projektów. 

DT DIY - Magdalena 

1 comment:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...