2016/11/07

WYNIKI - #12 WYZWANIA Dynia konta Wrzos

Witajcie Moi Drodzy! 

Dziękujemy Wam za udział w naszym październikowym wyzwaniu, za prace które zgłosiliście i za chęci dzielenia się swoją twórczością. 

Przypomnijmy sobie jeszcze raz wszystkie zgłoszone prace w tym wyzwaniu... 


Zanim jednak dowiecie się kto został zwycięzcą, chciałabym podzielić się z Wami naszymi refleksjami, które towarzyszyły nam podczas głosowania. 

Z przykrością zauważamy, że nie czytacie regulaminu naszych wyzwań przez co część prac nie była brana pod uwagę podczas naszego głosowania.
Szanujemy Waszą pracę i dlatego zgłoszenia nie spełniające naszego regulaminu nie zostały usunięte jednak musicie mieć na uwadze, że  nie będą poddane naszej ocenie a co za tym idzie nie będziecie mieć szans na nagrodę.

Dlatego raz jeszcze bardzo Was prosimy, aby zaznajamiać się z regulaminem naszych zabaw i zamieszczać tylko te zgłoszenia, które go spełniają. 
Szanujmy swój czas i swoją pracę.

A zatem, po długiej i burzliwej dyskusji naszego DT wybrałyśmy pracę, która naszym zdaniem najlepiej oddała tematykę wyzwania a zgłoszenie spełniło wszystkie warunki naszego regulaminu.
Aby zapoznać się z wynikami musicie kliknąć w TEN link który przeniesie Was na stronę zwycięzcy naszej zabawy. 
Na zwycięzcę czeka nagroda i banerek.

Serdecznie gratulujemy wygranej! 
Prosimy o kontakt* w sprawie odbioru nagrody. 


* - Czas na zgłoszenie się pod odbiór nagrody jest 2 tygodnie do 21 listopada 2016, po tym terminie jeśli zwycięzca nie zgłosi się - nagroda zostanie przełożona na kolejne wyzwanie. 
Jednocześnie gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym listopadowym urodzinowym bingo.  W tym miesiącu świętujemy 4 urodziny naszego bloga i z tej okazji już wkrótce będziemy mieć dla Was kolejną niespodziankę i wiele nagród do zgarnięcia!!! 

Pozdrawiam serdecznie
i życzę samych udanych projektów. 

DT DIY - Magdalena 

1 comment:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...