PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2017/08/04

Wyniki wyzwania # 21 "Koronkowa robota"

Witamy ...i mamy już dla Was wyniki naszego lipcowego koronkowego wyzwania.


Serdecznie wszystkim Wam dziękujemy za tak liczne przyłączenie się do naszej zabawy i za Wasze wspaniałe koronkowe prace.

a oto one:i nie trzymam Was już w napięciu 

I miejsce należy do:gratuluję i zapraszam do korespondencji e-mail w celu uzgodnienia przekazania nagrody *, którą jest  dowolnie wybrany zestaw - notes kolorystyczny niebieski lub różowy ) + banerek i oczywiście zaproszenia na Gościnne Występy na blogu DIY
(*nagroda do odbiory w ciągu 7 dniu od daty publikacji wyników, jeśli zwycięzca nie zgłosi się w wyznaczonym terminie nagroda przepada) 

II miejsce zdobyła:
A tym samym otrzymuje nagrodę * (drugi notes) + banerek i zaproszenie na Gościnne Występy
(*nagroda do odbiory w ciągu 7 dniu od daty publikacji wyników, jeśli zwycięzca nie zgłosi się w wyznaczonym terminie nagroda przepada) 


zaś miejsce III otrzymują ex aequo: 

 banerek i zaproszenie na Gościnne Występy


Zapraszam już dziś na kolejne nasze wyzwanie:
"Ale cyrk"9 comments:

 1. Gratulacje dla zwycięzców , szczególnie dla Ewy i Elizy

  ReplyDelete
 2. Ślicznie dziękuję za wyróżnienie, jest bardzo miło! Gratuluję też wszystkim uczestniczkom, stworzyły piękne i bardzo pomysłowe prace.
  Serdecznie pozdrawiam.

  ReplyDelete
 3. Ojej,jak fajnie! :)) Dziękuję i gratuluję pozostałym dziewczynom! :))

  ReplyDelete
 4. O ja cie! Nie spodziewałam się. Serdecznie dziękuję i już szukam maila.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...