Regulamin WYZWAŃ


Liczy się nie tylko piękno pracy,
ale i czas jaki poświęciłaś/łeś na jej wykonanie.
A my doceniamy Twoją pracę i bierzemy to pod uwagę! 

 1. FORMA i TECHNIKA ECHNIKA: dowolna.
 2. Można zgłosić tylko jedną pracę!
 3. Praca musi być nowa i Wasza, przygotowana nie wcześniej niż w dniu rozpoczęcia wyzwania i może być łączona z innymi wyzwaniami.
 4. U siebie na blogu / FB / Instagram / lub innym koncie publicznym (na pasku bocznym oraz/lub we wpisie wyzwaniowym) umieszczacie baner wyzwania z informacją oraz odnośnik do wyzwania. Prace nie właściwie opisane nie będą brane pod uwagę podczas wyróżnienia.
 5. Prace zgłaszacie za pomocą narzędzia do linkowania (LinkyTools - w lewym dolnym roku), podając link do wpisu wyzwaniowego (nie do całego bloga)  
 6. Zgłaszając swoje prace zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu DIY czyli Zrób TO Sam podczas podsumowania i wyróżnienia. 
 7. Zwycięzka praca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT oraz jeśli zajdzie taka potrzeba - gościnnie sponsorów wyzwań.
 8. W wyzwaniu z nagrodami sponsorowanymi musi być minimum 5 zgłoszonych prac żeby wybrać zwycięzcę - jeśli będzie mniej niż 5 prac, to nagroda zostanie przełożona na kolejne wyzwanie, a z pośród uczestników wyzwania najlepsza praca zostanie nagrodzona banerkiem i zaproszeniem na Gościnne Występy lub do inspirowania w kolejnym wyzwaniu wraz z DT DIY.
 9. Odbiór nagród odbywa się poprzez kontakt emailowy, zwycięzcy z blogiem DIY w ciągu 7 dniu od daty publikacji wyników. Po tym terminie nagrody  przepadaja lub zostają przeniesione na kolejne wyzwanie.
 10. Warunkiem koniecznym do odbioru nagrody jest przygotowanie przygotowanie tutorialu na dowolną prace jako Gościnna Projektantka w kolejnym miesiącu.
 11. DT DIY - zastrzega sobie prawo przyznawania wyróżnień i nagradzania wyróżnionych prac. 
 12. Każda zgłoszona praca jest odwiedzana przez naszych członków zespołu. 


Życzymy Wam powodzenia w naszych zabawach 
i przyjemności w tworzeniu.


No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...