PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2017/07/28

TUTORIAL- Doniczka w stylu skandynaeskim

Witam wszystkich serdecznie :)
U nas ciągle lato, a mi w głowie styl skandynawski.
W dzisiejszym tutku pokażę w jaki sposób wykonać doniczkę w stylu skandynawskim.
A prezentuje się ona tak:Potrzebne nam będą:
 • Doniczka,
 • Biała i szara farba akrylowa,
 • Pędzel,
 • Nożyczki,
 • Wzór poraża.

Zaczynamy od pomalowania doniczki szarą farbą. Ja nałożyła 2 warstwy ale jeśli farba dobrze kryje wystarczy tylko 1 raz pomalować. Bardzo fajny efekt przyniesie też złota farba ale u nas w pokoju nie mamy żadnych złotych dodatków więc nie wyglądałoby to za dobrze.


Po dokładnym wyschnięciu przykładamy wycięty szablon i delikatnie malujemy biała farbą.


Po przeschnięciu szablon odrywamy. Sadzimy naszego kwiatka, dodajemy jasne kamyczki na wierzch i już doniczka w stylu skandynawskim gotowa.
Pozdrawiam
Ola
2 comments:

 1. ...a w sklepie pewnie byś trochę wybuliła za podobną ;) fajny i prosty pomysł :)

  ReplyDelete
 2. Pomysł godny naśladownictwa.
  Pozdrawiam serdecznie 😊

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...