PL: Misją bloga DIY czyli zrób to sam jest propagowanie wsród czytelników kreatywnego myślenia i tworzenia rzeczy w duchu D.I.Y. czyli własnoręcznie, w domowym zaciszu i bez profesjonalnego sprzętu czy pomocy specjalistów. W tym celu na stronach naszego bloga publikujemy kursy (tutoriale), które krok po kroku, w łatwy i czytelny sposób, prezentują drogę od prostych elementów do finalnego produktu. ************************************************************************************************************************ EN: The mission of a DIY blog, is to propagate creative thinking and creating things in the spirit of "do it yourself", at home and without professional equipment or help from specialists. To this end we publish courses (tutorials) which are step by step in an easy and clear way, presenting the path from simple elements to the final product.

2017/10/07

Wyniki wyzwania - #23 UŻYJ TAPETY

Witajcie! 

Mamy już dla Was wyniki naszego wrześniowego wyzwania. 
Coś wasza kreatywność z użyciem tapet słabiutko... ojj słabiutko. Jednak dziękujemy tym którzy przygotowali fantastyczne prace z wykorzystaniem tego właśnie materiału. 

Przypomnijmy sobie raz jeszcze wszystkie zgłoszone prace: 


***


A teraz przejdźmy do nagród! 

Miały być dwie nagrody jednak przyznałyśmy tylko jedną.. choć wg naszego regulaminu (pkt.8) nie zostały spełnione zasady do przyznania żadnej nagrody. 
Zdecydowałyśmy jednak, że wyróżnimy jedną pracę i nagrodziny ją bonem o wartości 50zł na zakupy w sklepie internetowym z tapetami UWalls.pl. za udział i chęć uczestnictwa w naszej zabawie.


Wyróżnienie oraz nagroda wędrują do.... 

stylowa 88Zapraszam Cie serdecznie na Gościnne Występy na naszym blogu już w listopadzie! 

Bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów Gościnnych Występów oraz odbioru nagrody. 
Bony są ważne do wykorzystania tylko w tym miesiącu!!! (do dnia 31 październik 2017)
(email znajduje się w zakładce "Napisz do NAS") 
Serdecznie GRATULUJEMY!!! 

***

Zapraszamy wszystkich również do udziału w naszym aktualnie trwającym wyzwaniu jesiennym 

"A za oknem... jesień kolorowa"1 comment:

  1. ooo bardzo dziękuję :) <3 bardzo się cieszę i jeszcze raz dziękuję :)

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...